Opłaty

Rozliczenia odbywają się w przejrzysty sposób

W większości przypadków wynagrodzenie płatne jest w dwóch transzach, 50 procent przed rozpoczęciem realizacji zlecenia, pozostała kwota po przekazaniu sprawozdania wraz z ewentualnym materiałem poglądowym.

Przy realizacji spraw, które są podzielone na etapy, a także w szczególnych przypadkach możliwe jest inne ujęcie wynagrodzenia w umowie. Przy stałej współpracy, gdy charakter sprawy wymaga natychmiastowej reakcji, umowy zawierane są np. przez telefon. Nie jest wówczas wymagana wpłata pierwszej transzy przed rozpoczęciem realizacji zlecenia. 

Konsultacje są przeprowadzane bez jakiejkolwiek opłaty. Jeżeli detektyw ma dojechać do Państwa zostanie doliczona opłata za przejechane kilometry w wysokości 1,15 zł za kilometr. W przypadku podpisania umowy w/w kwota zostanie wliczona w pierwszą transzę wynagrodzenia. Najczęstsze pytania kierowane są odnośnie kosztów obserwacji. Z reguły takie sprawy realizowane są przez dwuosobowy zespół. 

Stawka za godzinę pracy dwuosobowego zespołu to kwota 150,00 zł. Przy obserwacjach kilkudniowych lub dłuższych otrzymują Państwo stawkę indywidualną. Jeżeli umowa podpisana jest na ponad 8 godzin lub kilkudniową obserwację wówczas każdego dnia mają Państwo wliczone 300 kilometrów, które zespół przy realizacji zlecenia będzie musiał przejechać.

Za każdy dodatkowy kilometr doliczona zostanie kwota 1.15 zł. W większości przypadków są to wszystkie koszty realizacji zlecenia. Przy sprawach, w których będzie wymagany przelot, nocleg w hotelu, wynajęcie samochodu itp. za każdym razem dodatkowe koszty są z Państwem uzgadniane ( są to tylko koszty, które musimy ponieść bez prowizji ). W kwestii cen innych usług prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przedstawimy kosztorys oraz przybliżony termin realizacji.